top of page

Poznaj nas lepiej!

mgr Katarzyna Klimek

Psycholożka, Terapeutka Treningów Umiejętności Społecznych. Ukończyła pięcioletnie studia psychologiczne ze specjalizacją psychologia kliniczna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Realizuje się zawodowo w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Katarzyna jest psycholożką w jednej z warszawskich szkół podstawowych z oddziałami integracyjnym. Pracuje również jako terapeutka Treningów Umiejętności Społecznych w Pozaszkolnej Placówce Specjalistycznej Scolar z dziećmi i młodzieżą w Spektrum Autyzmu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego. Jest w trakcie realizacji studiów podyplomowych w zakresie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka i Wsparcia Rodziny na APS.

 

Doświadczenie pracy z dziećmi zbiera od 2015 roku, kiedy zaczęła swoją przygodę jako wychowawczyni kolonijna oraz instruktorka sportowa na letnich obozach. Praca z dziećmi i młodzieżą stała się pasją Katarzyny i od 8 lat realizuje ją na różnych płaszczyznach.

 

 Swoje doświadczenie w pracy psychologicznej zbierała między innymi na Oddziale Dziennym Szpitala Psychiatrycznego w Mokotowskim Centrum Zdrowa Psychicznego w Warszawie oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży SZPZLO Warszawa – Ochota. 

 

Katarzyna cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii oraz pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła szkolenie z zakresu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz wiele kursów w zakresie mindfulness, dobrostanu i zdrowia psychicznego. Jest certyfikowaną Trenerką pracy kartami z AHA, trenerką TUS oraz trenerką technik pamięciowych. 

 

W wolnych chwilach Katarzyna realizuje się i odpoczywa praktykując jogę. Lubi przemierzać górskie szlaki, pływać oraz spędzać czas z przyjaciółmi przy grach planszowych. 

kasia_klimek_profilowe-removebg-preview_edited.jpg
bottom of page